Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

Opis

Bambusowa Podstawka / Nakładka na sofę jest niezwykle praktycznym a za razem bardzo eleganckim dodatkiem podkreślającym wnętrze każdego domu.

✅ Wysokiej jakości bambus dzięki czemu taca jest bardzo trwała

Nakładka posiada filc od wewnętrznej strony dlatego nie zsuwa się ani nie niszczy mebli.

Dużym atutem produktu jest jego środkowa część stworzona z antypoślizgowej powłoki dzięki czemu unikamy przewrócenia stawianych na niej przedmiotów.

Podstawka sprawdza się na każdej wielkości podłokietniku z uwagi na to, że elementy bambusowe zginają się indywidualnie.

Bambus jest niezwykle trwałym materiałem, natomiast czarna antypoślizgowa powłoka jest odporna na wszelkie zalania i zabrudzenia oraz niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Wewnętrzna antypoślizgowa powierzchnia ma 13cm szerokości

Bambus jest idealnym zamiennikiem plastiku z uwagi na to, że jest naturalnym produktem, który można bez problemu utylizować w przeciwieństwie do plastiku nie zatruwa ani nie niszczy środowiska.

➡️ Ze względu na najszybszy wzrost wśród traw i drzew, bambus stanowi doskonałą i odnawialną alternatywę dla plastiku. W deszczowe dni potrafi urosnąć nawet o jeden metr, a jego właściwości antyalergiczne są powszechnie znane.

➡️ Niezwykłą zaletą bambusa jest również to, że w trakcie całego procesu uprawy nie ma potrzeby stosowania pestycydów ani nawozów sztucznych, więc jego uprawy nie mają negatywnego wpływu na ekosystem. Bambus zawiera substancję, która działa jak środek przeciwbakteryjny, który daje roślinie naturalną odporność na działanie szkodników i grzybów.

Instrukcja obsługi w razie zabrudzenia:

Przecierać czystą wilgotną szmatką i łagodnym detergentem

Osuszyć czystą szmatką