Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

Nastrzykiwarka 30ml +2 igły

Profesjonalny sprzęt — wysokiej jakości, przemyślana mała, poręczna i kompaktowa konstrukcja nastrzykiwarki oraz gwarancja szczelności poprzez tłok zabezpieczony dodatkowo dookoła gumą sprawiają, że urządzenie to posłuży Ci przez lata!

Pyszne i zdrowe wędliny — dzięki nastrzykowi solanką skrócisz czas peklowania mięs oraz zabezpieczysz je i zapewnisz im doskonały wygląd bez szarych oczek. Nastrzykiwarka wykonana z przyjaznego plastiku przeznaczona jest do kontaktu z żywnością.

Komfortowe korzystanie — igły przykręcane do korpusu na gwint zapewniają wygodę nastrzyku, który możesz wykonać obsługując nastrzykiwarkę jedną ręką. Igły nie wypadają w czasie przeprowadzania procesu co przyspiesza proces nastrzykiwania i podnosi komfort pracy.

Przydatna podziałka — nastrzykiwarka o pojemności 30 ml posiada podziałkę, dzięki której będziesz w stanie precyzyjnie określić jaką ilością zalewy dokonujesz nastrzyku. Twoje wędliny będą odtąd delikatne i kruche.

Dwie igły dozujące w zestawie - jedna zakończona szerokim wylotem ułatwia nastrzykiwanie marynat z dużymi kawałkami przypraw, druga posiada zaś wylot boczny, zapobiegający zapychaniu się.

Chcesz, aby Twoje domowe wyroby wędliniarskie były idealnie i profesjonalnie przygotowane? Dzięki nastrzykiwarce o pojemności 30 ml, z dwiema wymiennymi igłami ze stali nierdzewnej, skrócisz czas peklowania mięs, a przede wszystkim zabezpieczysz je oraz nadasz im równomierny koloryt i smak. Szynki będą odtąd odpowiednio kruche i na dłużej zachowają świeżość. Jedna igła zakończona jest szerokim wylotem ułatwiającym wstrzykiwanie marynat z dużymi kawałkami przypraw, druga posiada zaś wylot boczny, zapobiegający zapychaniu się. Igły przykręcane na gwint do korpusu zapewniają komfort nastrzyku, gdyż nie ma możliwości, aby igła spadła w czasie przeprowadzania procesu. Nastrzykiwarka wykonana jest z plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Jej korpus posiada podziałkę, dzięki czemu precyzyjnie określisz jaką ilością zalewy dokonujesz nastrzyku. Co więcej, aby mieć pewność co do szczelności urządzenia, tłok nastrzykiwarki został zabezpieczony gumą — sprzęt zachwyci Cię więc wygodą i komfortem użytkowania, przez co nie będziesz chciał się z nim rozstać przez długi czas!

Długość
7.0 cm
Szerokość
3.4 cm
Wysokość
22.4 cm


Dom i Ogród

  • Stan: 

    Nowy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...